הלקוחות שלנו

מעל ל 10 שנות ניסיון ואלפי לקוחות מאושרות

 

שמלות לטראש דה דרס
שני, לקוחה עם שמלה לטראש מדגם x

לצפייה בשמלה לטראש באתר לחצי כאן


 

שמלות לטראש
שמלה לטראש

לצפייה בשמלה לטראש באתר לחצי כאן


 

הינומה לצילומי טראש


 

שמלות ערב
שמלות ערב

<לצפייה בשמלות באתר לחצי כאן>


 

שאל פרווה רכה לכלה
שאל פרווה רכה לכלה

<לצפייה בשאל באתר לחצי כאן>


 

שמלות ערב בעיצוב אישי
שמלות ערב בעיצוב אישי – ״היתה חתונה מהממת ועם השמלה שרכשתי אצלכם קיבלתי המון מחמאות. תודה רבה!״

 

שמלות ערב בעיצוב אישי
תמר-שמלת כלה לחרדית בעיצוב אישי והצנעה לפי דרישה

 

שמלות ערב בעיצוב אישי
שמלות ערב לאמא של כלה ואחות של כלה- ״כולם התלהבו מהשמלה שלי …״

<לצפייה בשמלה באתר לחצי כאן>
<לצפייה בשמלה השמאלית באתר לחצי כאן>


“אחלה שירות וההינומה נראיתה פיצוץ!!!, תודה על הכל”
שרית לוי, תל אביב


“כמו כל בחורה נרגשת רגע אחרי הצעת הנישואים המחשבה הראשונה שעלתה לי בראש היא איפה לעצב את שמלת הכלה שלי. אחרי שכיתתי את רגליי מסלון לסלון והתשתי את ידיי מלגלוש באינטרנט בחיפוש אחר שמלת חלומותיי נוכחתי לגלות שהמחירים בארץ לא סבירים ואף מופקעים למדיי. חברה שראתה שאני מתקשה בחיפושים הפנתה אותי לאתר זה המציע שלל שמלות כלה במחירים מגוחכים. האמת שהייתי דיי סקפטית אבל איך שנכנסתי לאתר נדהמתי מהעיצובים המטורפים ומספר האפשרויות שהוצעו לי . החלטתי ללכת על זה , מקסימום אמרתי לעצמי אלך אח”כ לתקן אצל תופרת. הזמנתי בסופו של דבר שמלת כלה קלאסית – סטרפלס לב ושיפון פליסה נשפך משיפון , האתר היה רציני למדיי וביקש מידות מדוייקות של חלקי הגוף. מדדתי את עצמי , בחרתי בד וצבע , שילמתי שלחתי וחיכיתי… לאחר חודש כמו שהובטח הגיעה השמלה – היא הייתה מהממת! שמחתי כ”כ ולקחתי אותה לתופרת לתיקון קל של הצרה וכדיי להצניע מעט את השמלה עם תחרה ושיפון כפי שעיצבתי לעצמי לאחר שיטוטים מפרכים באתרי אינטרנט של שמלות כלה. התוצאה , לעניות דעתי, ולפי תגובות הסובבים הייתה מדהימה. ממליצה בחום ואין מה לפחד, לא הגיוני שבארץ ייקחו מאיתנו מחירים כ”כ גבוהים כאשר כלות בחול נהנות מאותה שמלת כלה בעשירית מחיר.
שיהיה בהצלחה לכולן והרבה מזל טוב”
אסנת אביבי, גבעת שמואללצפייה בשמלה המקורית של אסנת,לפני הוספת התוספות לצניעות,לחצי על הלינק הבא
“מהיום שהחלטנו להתחתן לא חשבתי לרגע לקנות שמלה בסלון כלות ולשלם סכומים לא שפויים על שמלה שאלבש רק 5 שעות
כמובן שכמו כל הכלות רציתי להראות הכי מהממת שאפשר, אך ידעתי שקניית שמלה באנטרנט איננה סותרת את הרצון הזה שלי משום שיש שמלות פשוט מדהימות באנטרנט וכל אחת היתה יותר יפה מהקודמת.למעשה הבעיה שלי היתה המבחר הרב מדי והמחירים המצחיקים שגרמו לי לרצות לקנות 2-3 שמלות לחתונה 🙂 אך לבסוף ננעלתי על שמלה אחת שהיתה אהבה ממבט ראשון ואחרון.
לאחר שמצאתי את השמלה היפהפיה שלי הגיע שלב המדידות, בהתחלה די חששתי משום שרציתי לעשות את המדידות בצורה מושלמת.אז התלבטתי אם ללכת לתופרת מקצועית או לעשות את המדידות בעצמי.אך משום שכל התופרות ששאלתי רצו בין 50 ל 100 שקלים למדידות שלוקחות 5 דקות החלטתי לעשות את המדידות עם חברה באמצעות סרט מדידה והופתענו לראות עד כמה זה היה פשוט,יותר פשוט ממה שחשבתי, בעיקר בגלל ההוראות המאוד מפורטות שבאתר. תוך 10-15 דקות סיימנו את המדידות ושלחתי אותן באתר לאחר 4 שבועות הגיעה השמלה המושלמת שלי שבחתונה קצרה כל כך הרבה מחמאות, ואפילו אמהות ביקשו מאמא שלי שאשמור להן את השמלה לבנות שלהן חחחח.
תודה רבה על השירות הנפלא,על המענה המהיר ובעיקר על הסבלנות שלכם אלי ככלה (גם כששיגעתי אתכם בשאלות ושינוים שרציתי לעשות בשמלה קיימת שלכם) וכולי תקווה שכל הכלות בישראל יבינו שלא חייבים לקחת הלוואות על מנת להראות מדהימות ביום המיוחד שלכן וישנן דרכים אחרות לקנות שמלת כלה במחיר שפוי ביותר”

 

); ga('send', 'pageview');